Ситуаційний план Охтирський район Сумська область

Ситуаційний план Охтирський район Сумська область

Ситуаційний план земельної ділянки використовується для підключення до Електромереж “Сумиобленерго” і “Укрзалізниці”. Цей документ є одним з обов’язкових картографічних матеріалів серед повного пакета документів. 

Ситуаційний план може бути 2-х видів 

1) Ситуаційний план це – топографо-геодезичний план масштабу 1:500;  

2) Ситуаційний план – це частина карти або плану місцевості в масштабі 1: 10000 або більше 1:5000 Ситуаційний план території повинен чітко демонструвати географічне положення об’єкта приєднання, щодо найближчих населених пунктів, сторін світу (містити покажчик “Північ-Південь”), мати прив’язку до території населеного пункту. На плані обов’язково повинні бути вказані дороги під’їзду з найменуванням основних вулиць;

При наявності ситуаційного плану із зазначенням місця розташування електроустановки масштабу 1:500, в деяких випадках,  можливе додаткове використання інтернет знімків Google, Yandex масштабу 1:10 000. Використання знімків масштабу 1:50 000 є недопустимим.

Важливо. Ситуаційний план з визначенням місця розміщення електроустановок повинен подаватися разом з “Викопіювання з топографо-геодезичного плану масштабу 1: 2000”

Вартість послуги Ситуаційний план Викопіювання масштабу 1: 2000” залежить від площі земельної ділянки, рівня забудови території навколо нього, рельєфу місцевості, виду використання земельної ділянки (приватна ділянка, виробництво і т.д.), терміни виконання до 2-х днів.

Замовити послугу Ситуаційний план для підключеня до Електромереж Ви можете за тел. 097-603-23-51 або 066-665-84-48.

Ми в Facebook та Instagram 

м. Харків, вул. Шатилова дача 4 (50°00’46.5″N 36°13’17.2″E  50.012906, 36.221441)

УНІКАЛЬНІ ПЕРЕВАГИ ДЛЯ ВАС:

 

  • Гарантія прийому документів.  Ми в повному обсязі розуміємо вимоги “Сумиобленерго” і “Укрзалізниці” і фінансово гарантуємо прийом виготовлених нами документів;
  • Обов’язковий виїзд.  Ми обов’язково здійснюємо виїзд на місцевість і проводимо необхідні геодезичні вимірювання. Це дозволяє гарантувати високу якість робіт;
  •  Викопіювання – увага до деталей.  “Викопіювання з топографо-геодезичного плану масштабу 1:2000 є достатньо дрібним масштабом для забудованих території, тому деякі геодезисти користуючись цим спрощують собі роботу та Не вказують на плані  багато важливих речей. Ми в обов’язковому порядку вказуємо на плані нумерацію електричних опор та підстанцій, вказуємо наявність трансформаторів та рівень потужності ліній. Окремим кольором зазначаємо місце прогнозованої точки приєднання до електромереж. Більш детально з вимогами до даного документу Ви можете дізнатися перейшовши за посиланням: “Ситуаційний план – вимоги””;
  • Ситуаційний планвідповідно до ДБН. Ситуаційний план масштабу 1:500 по факту є топографо-геодезичною зйомкою масштабу 1:500, тому його виконання відповідно до Державних будівельних норм є нашим правилом в роботі. При зміні назви даного документу його також можна використовувати для отримання містобудівних умов та обмежень на початку будівництва, для проектування будівель та споруд, для підключення комунікацій тощо;
  • Застосування Безпілотників.  У деяких випадках для виготовлення ситуаційного плану та викопіювання застосовуються безпілотні літальні апарати. Така техніка покращує якість виконуваних робіт;
  • Ліцензія геодезистів.  Наявність ліцензії (сертифікату) геодезиста обов’язкова вимога до картографічних матеріалів, що подаються. Роботу виконує сертифікований інженер-геодезист сертифікат № 010115 виданий 16.05.2013р. Свідоцтво про підвищення кваліфікації № ІЗ 02070743/000103-17 від 23.02.17;

Замовити послугу Ситуаційний план місцевості для підключень до Електромереж  Ви можете за тел. 097-603-23-51 або 066-665-84-48.

Ми в Facebook та Instagram 

м. Харків, вул. Шатилова дача 4 (50°00’46.5″N 36°13’17.2″E  50.012906, 36.221441)

Необхідні документи: всі документи достатньо сфотографувати та відправити нам на електронну пошту oliynyk@blitc.com.ua

  • Копія право власності на земельну ділянку;
  • Технічний паспорт на домовладіння;
  • Адреса об’єкту або кадастровий номер;

Виконаний нами “Ситуаційний план” повністю відповідає вимогам Сумиобленерго та його підрозділам. Документ передається замовнику в паперовому та електронному вигляді  також до виконаної роботи додається Ліцензія (Сертефікат) на право виконання такого роду робіт.

Вимоги “Сумиобленерго” для вказаного документу наведено за посиланням https://www.soe.com.ua/

Контакти Сумиобленерго наведено за посиланням: https://www.soe.com.ua/contacts

Адреса м. Суми, вул. Івана Сірка, 7.
Кол-центр: 0 (800) 300-247, (0542) 65-96-59.
Тел/Факс: (0542) 78-64-24.

Замовити  послугу Ситуаційний план території для підключення до Електромереж  Ви можете за тел. 097-603-23-51 або 066-665-84-48.

Ми в Facebook та Instagram 

м. Харків, вул. Шатилова дача 4 (50°00’46.5″N 36°13’17.2″E  50.012906, 36.221441)

Замовити “викопіювання та ситуаційний план” доволі легко. Вам необхідно надати нам доступ на земельну ділянку, кадастровий номер або місце розташування на карті Вашого обєкту, ПІБ власника, адресу обєкту, інші важливі на Вашу думку данні стосовно приєднання до електромереж.

Ми виїжджаємо до Вас на обєкт (земельну ділянку)  проводимо необхідні вимірювання, обовязково Вам телефонуємо, підтверджуємо, що ми знаходимось у Вас на ділянці, виміри закінчили, результати роботи Ви зможете отримати в такий то день.

Ми зустрічаємося в офісі або в зручному для Вас і Нас місці.

На руки Ви отримуєте роботу в двох екземплярах, завірені печаткою копії сертифікату геодезиста, договір, акт виконаних робіт, квитанцію про оплату.

Для Вашої зручності на кожні роботі, договорі, акті, квитанції вказані наші телефони та інші контактні данні, тому Ви завжди маєте можливість звязатися з нами, поставити свої питання або замовити нову послугу, наприклад, топографо-геодезичну зйомку для будівельного паспорту або підключення комунікацій, відновлення меж земельної ділянки, розбивку осей будинку, ландшафтну або подеревну зйомку, оцінку майна.

Ситуаційний план зразок (приклад) в масштабі 1: 500 та 1:10 000.

ePaper not found

 

м. Харків Місцезнаходження на карті

вул. Шатилова Дача 4. Метро Наукова

Наші сертифікати

ePaper not found

Ситуаційний план земельної ділянки масштаба 1:500, 1:2000 чи 1:10000 – може бути виконаний як в місті Охтирка так і в Охтирському районі, найбільш часто послугу замовляють в таких населених пунктах  (Чупахівка, Грунька, Кардашівка, Веселий Гай, Куземин, Бугруватое, Олешня, Комиші, Хухра, Куземин, Мала Павлівка, Чернеччина, інші)

ВІДГУКИ КЛІЄНТІВ ПРО НАШУ РОБОТУ:

“Очень быстро,просто и качественно выполнена работа.Даже в облэнерго сказали,что достаточно посмотреть на фамилию исполнителя и не сомневаться в качестве выполнения.Спасибо им огромное,рекомендую всем-без беготни и лишних заморочек Вы получите то,что нужно.” (Ольга 29.09.2016г) смт. “Безлюдовка”

 

“Дякую колектив “Бліц консалтинг” за швидке та якісне виконання робіт по оформленню Ситуаційного плану та Викопіювання, необхідних для стандартного підключення до мережі Харківобленерго. Приємно здивувало неформальне відношення – все було зроблено “по дзвінку”, без передоплати і непотрібних формальностей.
З повагою, Вадим Голіцин м. Люботин” (відгук в оригіналі)

 

“Хочу подякувати співробітників компанії “Бліц-консалтинг” за технічно грамотне виконання роботи. Замовляла зйомку для підключення електрики. Зроблено оперативно, документи підготовлені у відповідності з діючими нормативами і вимогами. Дуже задоволена. Бажаю успіхів і процвітання всьому колективу. (Тетяна Шевченко с. Циркуни)”. (подивитися відгук в оригіналі)

 

“Роботи виконані в строк,на належному професійному рівні. Окремо хочу відзначити пунктуальність співробітників і приємний тон спілкування. (Анна Атаманенко с. Високий)”. (подивитися відгук в оригіналі)

 

“Хотілося б відзначити ретельне проведення топографічної розмітки на ділянці домоволодіння за адресою: м. Південний, 1го Травня 71 і на прилеглій території. Це вимагало великої кількості вимірювань відповідних координат місцевості і комунікацій. Результати роботи були прийняті замовником без будь-яких зауважень. (Олександр Шебеко м. Південне)”. (подивитися відгук в оригіналі)

 

“Оперативно, чітко, професійно. Хочу подякувати за оперативне виконання завдання клієнта, зокрема топографічної зйомки, фірму” Бліц-консалтинг “, зокрема Олексія Олійника. Сподіваюся на подальшу співпрацю. Керівник АН” УютСервіс “Максименко М.А. 18.11. 2015) с. Фрунзе“. (Подивитися відгук в оригіналі)

 

“Спасибо большое хлопцям з Бліц Консалтинг, робили мені топо-геодезичну зйомку комунікацій (для подачі документів в Харківобленерго) все пройшло відмінно і оперативно. Удачі Вам, буду рекомендувати Вас. (Олег 18.11.2015 с. Циркуни)”. (Подивитися відгук в оригіналі)

 

“Робота виконана на високому рівні і дуже швидко. Приклад іншим. Я дуже задоволений і всім рекомендую. Хлопці так тримати. (Вадим 26.11.2015 с. Липці)”. (Подивитися відгук в оригіналі)

 

“Добрий день, Шановні Клієнти. Могли б Ви залишити для нас Відгук про послугу яку Ви отримали.”

Для Вашої зручності наводимо Вам перелік питань які допоможуть Вам у складанні Відгук.

  • чи отримали Ви послугу в повному обсязі;
  • чи отримали Ви послугу в строк;
  • чи комфортно Вам було працювати з нами;
  • що вам сподобалось;
  • які у Вас є зауваження;
  • які у Вас є побажання;
  • чим ми відрізняємося від інших Виконавців;
  • Ви могли б порадити Нас своїм друзям або знайомим;

P.S. З найкращими побажаннями Олексій Олійник.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *