Услуги геодезиста, землеустроителя

Сертифікований інженер-геодезист

Крупченко Олександр Миколайович

тел. 097-603-23-51 или 066-665-84-48

 

Добрий день. Моє ім’я Крупченко Олександр Миколайович. Я професійний, сертифікований інженер-геодезист. Маю 14 річний досвід роботи, безпосередньо в сфері розробки планів масштабу М 1:500 та М 1:2000.

Я пройшов шлях від робітника до власника інженерної компанії. Тому, я розумію, всі особливості геодезичних вишукувань, як з боку замовника так і з боку виконавця.

Розумію потреби, можливості, сильні та слабкі сторони працівників (виконавців), я сам постійно виконую роботу разом зі своїми співробітниками. Розумію потреби замовника. При отриманні технічного завдання на виконання робіт, додаю пропозиції, які дозволяють розробити проект в поставлені терміни. Попереджаю про можливі труднощі, пропоную шляхи вирішення, для досягнення поставленої мети.

Моя спеціалізація, це геодезичні вишукування для об’єктів промисловості, нафто-газової сфери, телекомунікацій, електропостачання, газопостачання. Мною успішно виконані роботи в різних регіонах України.

 

Переваги співпраці зі мною та моєю командою.

 

 1. Ви працюєте, контактуєте безпосередньо з виконавцем, без посередників, менеджменту продажників. Це дає змогу оперативно вирішувати виникаючі питання, отримати чисту вартість робіт без надбавок. Отримувати консультацію спеціаліста;
 2. 3 (три) робочі бригади, які здатні працювати одночасно, в повній взаємодії один з одним;
 3. Сучасне обладнання, тахеометри, GNSS приймачі, квадрокоптер, транспорт;
 4. Досвід, терміни виконання робіт, за якими, складають декілька місяців.

 

Декілька слів про виконані мною роботи.

Найбільш поширені об’єкти, це геодезичні вишукування для будівництва виробничих приміщень, спеціальних споруд, прокладання електричних та газопостачальних мереж на території підприємств промисловості: Харківський машинобудівний завод “ФЕД”; Харківський плитковий завод; Харківський велосипедний завод, Хладопром, Харківський дріжджовий завод та інш. Геодезичні вишукування для будівництва сонячних електропідстанцій на території Харківської та Київської областей;

 

Найбільші об’єкти за часом виконання, геодезичні вишукування, обсягом 100 га, для будівництва вітряної електростанції на території Запорізької обл., Геодезичні вишукування населеного пункту, с. Бугаївка, Харківська обл.; Геодезичні вишукування для прокладання оптоволоконних кабелів зв’язку протяжністю 60 км., територія Луганської та Донецької області;

 

Об’єкти при проведенні робіт з підвищеною небезокою, геодезичні вишукування території 7-ми електропідстанцій на території  Донецької обл., зйомка Ялтинської електропідстанції, території установки комплексної підготовки газу у кількості 15-ти одиниці на території Харківської, Полтавської областей.

 

На сегодня мы работаем в таких регионах.

Харьковская область – офис, г. Харьков, ул. Шатилова дача 4

Полтавская область – офис, г. Полтава, ул. Зіньківська 19

Киевская область – офис,г. Киев, ул. Саксаганского, 131а оф./кв. 5

Харьковский регион (местоположение на карте)

Полтавский регион (местоположение на карте)

Киевский регион(местоположение на карте)

 

НАШІ СЕРТИФІКАТИ

 

“Добрый день Уважаемые Клиенты. Могли бы Вы оставить для нас Отзыв об услуге которую Вы получили.”

Для Вашего удобства приводим Вам перечень вопросов которые помогут Вам в составлении Отзыва.

 • получили ли Вы услугу в полном объеме;
 • получили ли Вы услугу в срок;
 • комфортно ли Вам было работать с нами;
 • что Вам понравилось;
 • какие у Вас замечания;
 • какие у Вас пожелания;
 • чем мы отличаемся от других Исполнителей;
 • Вы могли бы посоветовать Нас своим друзьям или знакомым;

P.S. С наилучшими пожеланиями Алексей Олейник.