Кадастровий номер Харківський район

Кадастровий номер Харківський район

Кадастровий номер можна отримати при наявності старого держакта на землю (без кадастрового номера) або технічного паспорта на будинок.

Суть отримання кадастрового номера полягає в тому, що Ваша земельна ділянка в координатах заноситься в загальноукраїнську базу. Ви можете побачити приблизне розташування своєї земельної ділянки на Публічній кадастровій карті https://map.land.gov.ua/kadastrova-karta після присвоєння кадастрового номера з’являється можливість точного визначення місця розташування земельної ділянки в майбутньому за допомогою геодезичного обладнання (установка / відновлення меж ділянки ).

Вартість комплексу робіт з розроблення технічної документації, проведення кадастрової зйомки, отримання кадастрового номера і “Витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку” становить від 8 000 грн ., за одну ділянку. Термін виконання становить 1,5-2 місяці.

Замовити  кадастровий   номер Харківський район Ви можете за тел. 097-603-23-51 або 095-300-41-18

Також в базу вноситься важлива інформація про земельну ділянку, а саме:

 • площа;
 • адреса;
 • власник (підстава для виникнення права власності або користування);
 • обмеження на користування земельною ділянкою або їх відсутність;
 • інша інформація;

Отримання кадастрового номера можна розбити на 3 (три) основних етапи:

 • проведення кадастрової зйомки (виконують геодезисти з сертифікатом);
 • розробка і підписання технічної документації (виконує землевпорядник з сертифікатом. Підписання технічної документації передбачає необхідність підписати межі ділянки з сусідами і селищним рада. При наявності комунікацій газу високого тиску, високовольтні лінії електропередач і т.д., межі ділянки можуть узгоджуватися з власниками таких комунікацій);
 • подача технічної документації в Міжрайонне управління Держгеокадастру Харківської області та отримання “Витяга з Державного земельного кадастру про земельну ділянку”;

Замовити  кадастровий  номер Харківський район Ви можете  за тел. 097-603-23-51 або 095-300-41-18

Ми в Facebook та Instagram 

м. Харків, вул. Шатилова дача 4 (50°00’46.5″N 36°13’17.2″E  50.012906, 36.221441)

Отримати кадастровий номер на земельну ділянку досить легко. Ви приїжджаєте до Нас в офіс або замовляєте виїзд до себе на ділянку. Відбувається укладення договору між Вами і Нами. Ми обговорюємо терміни, обов’язки один одного, етапи робіт, дату виїзду.

Ви передаєте нам копії таких документів: копію паспорта громадянина України власника (замовника), копію ідентифікаційного коду, копію технічного паспорта на будинок (якщо є), копію документа про право власності на будинок (якщо є).

Ми виїжджаємо до Вас на ділянку і виконуємо кадастрову зйомку. На цьому етапі Вам необхідно дізнатися ПІБ Ваших сусідів (власника сусідніх ділянок), який у них номер будинку, як називається їхня вулиця. Вам необхідно повідомити сусідам, що такого-то числа до Вас приїдуть геодезисти вимірювати Ваш ділянку, тому у сусідів є можливість взяти участь у визначенні меж земельної ділянки на місцевості.

Хочемо нагадати Вам, що як правило, ділянка має мінімум 4 сусіда. Сусід зліва, справа, з тильного боку ділянки, сусід з фасадної сторони ділянки як правило селищна або міська рада.

При проведенні кадастрової зйомки ми разом з Вами, якщо є бажання у сусідів, то і разом з сусідами проходимо по поворотним (кутовим) точкам Вашої ділянки і координуємо їх спеціальним обладнанням. Процедура займає від 30 до 120 хвилин.

Через 5-7 днів Ви забираєте у Нас Акти погодження меж земельної ділянки з сусідами, якщо готова технічна документація то і технічну документацію на землю.

Ви підписуєте Акт погодження меж земельної ділянки з сусідами. Сусіди пишуть своє ПІБ і ставлять підпис. Селищна (міська) рада ставить свою печатку і підпис. Якщо сусіда з будь-якої сторони знайти не вдається знайти, замість нього межі ділянки погоджує селищна або міська рада. Попередньо ми даємо оголошення в газету про те, що на Вашій ділянці проводяться роботи з установлення меж земельної ділянки на місцевості з метою присвоєння кадастрового номера.

Якщо роботи проводяться на території садового товариства, функції селищної (міської) ради виконує голова садового товариства.

Ви передаєте нам підписані “Акти погодження меж земельної ділянки”. Протягом 3-5 днів ми подаємо технічну документацію в міжрайонне управління Держгеокадастра і отримуємо довідку “що містить данні про узагальнену інформацію про землі території”.

Ми отримуємо цю довідку і подаємо в міжрайонне управління Держгеокадастра технічну документацію для її реєстрації та подальшого присвоєння кадастрового номера.

Ми закладаємо 1 місяць на розгляд технічної документації Держгеокадастром. При виникненні зауважень до технічної документації на землю ми усуваємо їх самостійно.

В результаті на публічній кадастровій карті з’являється Ваша ділянка, це говорить про те, що Ви сміливо можете отримувати зареєстровану технічну документацію з присвоєним кадастровим номером і “Витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку”. Забрати технічну документацію Ви можете в ЦНАП (Центр Надання адміністративних послуг). Ми також можемо за Вас отримати ці документи, але в цьому випадку необхідна нотаріальна довіреність від Вас.

Замовити  кадастровий  номер Харківський район Ви  можете  за тел. 097-603-23-51 або 095-300-41-18

Ми в Facebook та Instagram 

м. Харків, вул. Шатилова дача 4 (50°00’46.5″N 36°13’17.2″E  50.012906, 36.221441)

ЗАМОВИВ У НАС ПОСЛУГУ КАДАСТРОВИЙ НОМЕР ВИ ОТРИМУЄТЕ УНІКАЛЬНІ ПЕРЕВАГИ:

 • гарантія термінів (виконання робіт згідно укладеного договору. Договір може бути укладений як на розробку документації так і на повне її узгодження аж до отримання “витягу про присвоєний кадастровий номер”);
 • обов’язковий виїзд (здійснення виїзду і проведення кадастрової зйомки в обов’язковому порядку професійним геодезичним обладнанням (недобросовісні фірми виконують роботи без виїзду малюючи межі ділянки по картах Google або Yandeх що призводить до зсувів кордонів ділянки більш ніж на 5 метрів));
 • сертифікат геодезиста і землевпорядника (наявність двох сертифікатів значно підвищує шанси на успішне узгодження технічної документації або проекту відведення в управлінні земельних ресурсів. кадастрову зйомку проводить сертифікований інженер геодезист Крупченко Олександр Миколайович, разаработку документації проводить сертифікований інженер землевпорядник Головко Юрій Олександрович);
 • безготівковий розрахунок (ми вітаємо безготівковий розрахунок який спрощує взаємини між нами і надає Вам додаткові гарантії якісної послуги);
 • сучасне обладнання (2-х частотний GPS з функцією RTK (визначення координат в режимі реального часу) (Trimble GEO Explorer 6000). Наш GPS підключений до однієї з найбільш інноваційних систем базових станцій в Україні System Solutions, роботизований тахеометр Trimble 5601 (1 “) , тахеометр Leica 407 (7 “));
 • перевірене і зареєстроване обладнання (ми використовуємо повірений GPS і повірений Тахеометр. Перевірку здійснив Національний науковий центр “Інститут метрології” http://www.metrology.kharkov.ua/, GPS зареєстрований в Держгеокадастре);
 • робота під Ключ (ми можемо виконати роботу з присвоєння кадастрового номера під ключ. Від Вас необхідно підписати акт погодження меж із сусідами від Нас розробка та погодження технічної документації. Вартість наших послуг 8 000 грн. Терміни 3-4 тижні);

Вартість комплексу робіт з розроблення технічної документації, проведення кадастрової зйомки, отримання кадастрового номера і “Витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку” становить від 8 000 грн ., за одну ділянку. Термін виконання становить 1,5-2 місяці..

Термін  виконання комплексу робіт становить 1,5-2 місяці.

Замовити  кадастровий  номер Харківський район  Ви  можете  за тел. 097-603-23-51 або 095-300-41-18

Ми в Facebook та Instagram 

м. Харків, вул. Шатилова дача 4 (50°00’46.5″N 36°13’17.2″E  50.012906, 36.221441)

Місцезнаходження на карті міста

Наші координати: ул. Шатилова Дача 4, м. Харків (м. Наукова, біля ИНЖЭКа))

Наші сертифікати:

ВІДГУКИ КЛІЄНТІВ.

Відгуки на сторінці компанії в Google відгуки

Відгуки на незалежному порталі відгуків  https://www.otzyvua.net

Також Ви можете ознайомитися з відгуками на нашому сайті.

“Добрий день, Шановні Клієнти. Могли б Ви залишити для нас Відгук про послугу яку Ви отримали.”

Для Вашої зручності наводимо Вам перелік питань які допоможуть Вам у складанні Відкликання.

 • чи отримали Ви послугу в повному обсязі;
 • чи отримали Ви послугу в строк;
 • чи комфортно Вам було працювати з нами;
 • що вам сподобалося;
 • які у Вас зауваження;
 • які у Вас побажання;
 • чим ми відрізняємося від інших Виконавців;
 • Ви могли б порадити Нас своїм друзям або знайомим;

P.S. З найкращими побажаннями Олексій Олійник.

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

БЛИЦ КОНСАЛТИНГ
Average rating:  
 0 reviews