Ситуаційний план Чернігівська область, Чернігів

Ситуаційний план Чернігівська область, Чернігів

Ситуаційний план земельної ділянки Чернігівська область, Чернігів  – використовується для підключення до Електромереж АТ “Чернігівобленерго” і АТ “Укрзалізниці”. Цей документ є одним з обов’язкових картографічних матеріалів серед повного пакета документів. 

Ситуаційний план може бути 3-х видів 

1) Ситуаційний план це – топографо-геодезичний план масштабу 1:500;  

2) Ситуаційний план – це частина карти або плану місцевості в масштабі 1: 10000 або більше 1:5000 Ситуаційний план території повинен чітко демонструвати географічне положення об’єкта приєднання, щодо найближчих населених пунктів, сторін світу (містити покажчик “Північ-Південь”), мати прив’язку до території населеного пункту. На плані обов’язково повинні бути вказані дороги під’їзду з найменуванням основних вулиць;

При наявності ситуаційного плану із зазначенням місця розташування електроустановки масштабу 1:500, в деяких випадках,  можливе додаткове використання інтернет знімків Google, Yandex масштабу 1:10 000. Використання знімків масштабу 1:50 000 є недопустимим.

Важливо. Ситуаційний план з визначенням місця розміщення електроустановок повинен подаватися разом з “Викопіювання з топографо-геодезичного плану масштабу 1: 2000

Вартість послуги Ситуаційний план Викопіювання масштабу 1: 2000” залежить від площі земельної ділянки, рівня забудови території навколо нього, рельєфу місцевості, виду використання земельної ділянки (приватна ділянка, виробництво і т.д.), терміни виконання зазначеної послуги до 3-х днів.

Замовити послугу Ситуаційний план для підключення до Електромереж Ви можете за тел. 097-603-23-51 або 066-665-84-48.

Ми в Facebook та Instagram 

м. Київ, вул. Саксаганського, 131а оф./кв. 5 (50°26’34.6″N 30°29’50.3″E 50.442945, 30.497293)

 

УНІКАЛЬНІ ПЕРЕВАГИ ДЛЯ ВАС:

 

 • Гарантія прийому документів.  Ми в повному обсязі розуміємо вимоги АТ “Чернігівобленерго” і  АТ “Укрзалізниці” і фінансово, через договір, гарантуємо прийом виготовлених нами документів;
 • Офіційний договір, можливість безготівкової оплати. Ми вітаємо укладення договору і безготівковий розрахунок це спрощує взаємини між нами. Ви гарантовано отримуєте якісну послугу а ми оплату;
 • Обов’язковий виїзд.  Ми обов’язково здійснюємо виїзд на місцевість і проводимо необхідні геодезичні вимірювання. Це дозволяє гарантувати високу якість робіт;
 •  Викопіювання – увага до деталей.  “Викопіювання з топографо-геодезичного плану масштабу 1:2000 є достатньо дрібним масштабом для забудованих території, тому деякі геодезисти користуючись цим спрощують собі роботу та Не вказують на плані  багато важливих речей. Ми в обов’язковому порядку вказуємо на плані нумерацію електричних опор та підстанцій, вказуємо наявність трансформаторів та рівень потужності ліній. Окремим кольором зазначаємо місце прогнозованої точки приєднання до електромереж. Більш детально з вимогами до даного документу Ви можете дізнатися перейшовши за посиланням: “Ситуаційний план – вимоги””;
 • Ситуаційний планвідповідно до ДБН. Ситуаційний план масштабу 1:500 по факту є топографо-геодезичною зйомкою масштабу 1:500, тому його виконання відповідно до Державних будівельних норм є нашим правилом в роботі. При зміні назви даного документу його також можна використовувати для отримання містобудівних умов та обмежень на початку будівництва, для проектування будівель та споруд, для підключення комунікацій тощо;
 • Застосування Безпілотників.  У деяких випадках для виготовлення ситуаційного плану та викопіювання застосовуються безпілотні літальні апарати. Така техніка покращує якість виконуваних робіт;
 • Ліцензія геодезистів.  Наявність ліцензії (сертифікату) геодезиста обов’язкова вимога до картографічних матеріалів, що подаються. Роботу виконує сертифікований інженер-геодезист сертифікат № 010115 виданий 16.05.2013р. Свідоцтво про підвищення кваліфікації № ІЗ 02070743/000103-17 від 23.02.17;

Замовити послугу Ситуаційний план місцевості для підключень до Електромереж  Ви можете за тел. 097-603-23-51 або 066-665-84-48.

Ми в Facebook та Instagram 

м. Київ, вул. Саксаганського, 131а оф./кв. 5 (50°26’34.6″N 30°29’50.3″E 50.442945, 30.497293)

Необхідні документи: всі документи достатньо сфотографувати та відправити нам на електронну пошту oliynyk@blitc.com.ua

 

 • Кадастровый номер или месторасположение на карте Google;
 • Адрес объекта, ФИО собственника на украинском языке;

Отправьте эти данные Нам на электронную почту oliynyk@blitc.com.ua  или Viber, WhatsUp, Telegram 050-402-24-52

Замовити “ситуаційний план та викопіювання ” доволі легко. Вам необхідно надати нам доступ на земельну ділянку, кадастровий номер або місце розташування на карті Вашого обєкту, ПІБ власника, адресу обєкту, інші важливі на Вашу думку данні стосовно приєднання до електромереж.

Ми виїжджаємо до Вас на обєкт (земельну ділянку)  проводимо необхідні вимірювання, обовязково Вам телефонуємо, підтверджуємо, що ми знаходимось у Вас на ділянці, виміри закінчили, результати роботи Ви зможете отримати в такий то день.

Ми зустрічаємося в офісі або в зручному для Вас і Нас місці.

На руки Ви отримуєте роботу в двох екземплярах, завірені печаткою копії сертифікату геодезиста, договір, акт виконаних робіт, квитанцію про оплату.

Для Вашої зручності на кожні роботі, договорі, акті, квитанції вказані наші телефони та інші контактні данні, тому Ви завжди маєте можливість звязатися з нами, поставити свої питання або замовити нову послугу, наприклад, топографо-геодезичну зйомку для будівельного паспорту або підключення комунікацій, відновлення меж земельної ділянки, розбивку осей будинку, ландшафтну або подеревну зйомку, оцінку майна.

 

Ситуаційний план Чернігівська область, Чернігів

Ситуаційний план Чернігівська область, Чернігів

 

Виконаний нами “Ситуаційний план” повністю відповідає вимогам АТ “Чернігівобленерго”, АТ “Укрзалізниця” та їх структурним підрозділам. Документ передається замовнику в паперовому вигляді,  також до виконаної роботи додається Ліцензія (Сертефікат) на право виконання такого роду робіт.

Вимоги АТ “Чернігвобленерго” та АТ “Укрзалізниці” для вказаного документу наведено за посиланням.

Контакти АТ  “Чернігівобленерго” наведено за посиланням:

Адреса  Інформаційного-консультаційного центру 14000, Україна, м. Чернігів, вул. Гонча, 40

Контактний телефон: (0462) 654-107

е-mail: consul@energy.cn.ua

Графік роботи ІКЦ:

Понеділок – Четвер: з 8:00 до 17:00

П’ятниця: з 8:00 до 15:45

Перерва: з 12:00 до 12:45

Вихідні: субота, неділя

Замовити  послугу Ситуаційний план території для підключення до Електромереж  Ви можете за тел. 097-603-23-51 або 066-665-84-48.

Ми в Facebook та Instagram 

м. Київ, вул. Саксаганського, 131а оф./кв. 5 (50°26’34.6″N 30°29’50.3″E 50.442945, 30.497293)

Виконаний нами “Ситуаційний план” повністю відповідає вимогам АТ “Чернігівобленерго”, АТ “Укрзалізниця” та його підрозділам. Приклад виконаних робіт наведено нижче на слайдах.

Ситуаційний план зразок (приклад) в масштабі 1: 500 та 1:10 000.

 

 

м. Київ Місцезнаходження на карті міста

вул. Саксаганського, 131а оф./кв. 5 Метро Університет

 

Наші сертифікати

ePaper not found

Ситуаційний план земельної ділянки масштаба 1:500, 1:2000 чи 1:10000 – може бути виконаний Чернігівській області, або м. Чернігів, найбільш часто,зазначену послугу, замовляють в таких населених пунктах  (Бахмач, Бобровиця, Борзна, Варва, Городня, Ічня, Козелець, Короп, Корюківка, Куликівка, Мена, Ніжин, Новгород-Сіверський, Прилуки, Ріпки, Семенівка, Сновськ, Сосниця, Срібне, Талалаївка, інші.)

ВІДГУКИ КЛІЄНТІВ ПРО НАШУ РОБОТУ:

“Дякую колектив “Бліц консалтинг” за швидке та якісне виконання робіт по оформленню Ситуаційного плану та Викопіювання, необхідних для стандартного підключення до мережі обленерго. Приємно здивувало неформальне відношення – все було зроблено “по дзвінку”, без передоплати і непотрібних формальностей.
З повагою, Вадим Голіцин ” (відгук в оригіналі)

 

“Роботи виконані в строк,на належному професійному рівні. Окремо хочу відзначити пунктуальність співробітників і приємний тон спілкування. (Анна Атаманенко)”. (подивитися відгук в оригіналі)

 

“Хотілося б відзначити ретельне проведення топографічної розмітки на ділянці домоволодіння за адресою: м. Південний, 1го Травня 71 і на прилеглій території. Це вимагало великої кількості вимірювань відповідних координат місцевості і комунікацій. Результати роботи були прийняті замовником без будь-яких зауважень. (Олександр Шебеко)”. (подивитися відгук в оригіналі)

 

“Оперативно, чітко, професійно. Хочу подякувати за оперативне виконання завдання клієнта, зокрема топографічної зйомки, фірму” Бліц-консалтинг “, зокрема Олексія Олійника. Сподіваюся на подальшу співпрацю. Керівник АН” УютСервіс “Максименко М.А.) “. (Подивитися відгук в оригіналі)

 

“Робота виконана на високому рівні і дуже швидко. Приклад іншим. Я дуже задоволений і всім рекомендую. Хлопці так тримати. (Вадим)”. (Подивитися відгук в оригіналі)

 

“Добрий день, Шановні Клієнти. Могли б Ви залишити для нас Відгук про послугу яку Ви отримали.”

Для Вашої зручності наводимо Вам перелік питань які допоможуть Вам у складанні Відгук.

 • чи отримали Ви послугу в повному обсязі;
 • чи отримали Ви послугу в строк;
 • чи комфортно Вам було працювати з нами;
 • що вам сподобалось;
 • які у Вас є зауваження;
 • які у Вас є побажання;
 • чим ми відрізняємося від інших Виконавців;
 • Ви могли б порадити Нас своїм друзям або знайомим;

P.S. З найкращими побажаннями Олексій Олійник.

 

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

БЛИЦ КОНСАЛТИНГ
Average rating:  
 5 reviews
by Татьяна Шевченко on БЛИЦ КОНСАЛТИНГ

“Хочу подякувати співробітників компанії “Бліц-консалтинг” за технічно грамотне виконання роботи. Замовляла зйомку для підключення електрики. Зроблено оперативно, документи підготовлені у відповідності з діючими нормативами і вимогами. Дуже задоволена. Бажаю успіхів і процвітання всьому колективу. (Подивитися відгук в оригіналі)

by Олег on БЛИЦ КОНСАЛТИНГ

“Спасибо большое хлопцям з Бліц Консалтинг, робили мені топо-геодезичну зйомку комунікацій (для подачі документів в обленерго) все пройшло відмінно і оперативно. Удачі Вам, буду рекомендувати Вас. (Подивитися відгук в оригіналі)

by Ольга on БЛИЦ КОНСАЛТИНГ

“Очень быстро,просто и качественно выполнена работа.Даже в облэнерго сказали,что достаточно посмотреть на фамилию исполнителя и не сомневаться в качестве выполнения.Спасибо им огромное,рекомендую всем-без беготни и лишних заморочек Вы получите то,что нужно.” (Подивитися відгук в оригіналі)

by Алена on БЛИЦ КОНСАЛТИНГ

Спасибо за проделанную работу! Заказывали такие услуги как ситуационный план и выкопировка, геодезию и перепад высот. Сделали всё быстро, качественно и понятно! Спасибо ещё раз будем советовать Вас и обращаться ещё. (посмотреть отзыв в оригинале)

by Наталья on БЛИЦ КОНСАЛТИНГ

Воспользовалась услугами этой компании для подачи документов в областную РЭС. Ребята молодцы, выехали для замеров из Киева в область. Документы нужны были на выходные, все сделали очень оперативно и вовремя. (Подивитися відгук в оригіналі)