Викопіювання з топографо-геодезичного плану Чернігівська область, Чернігів

Викопіювання з топографо-геодезичного плану Чернігівська область, Чернігів

Викопіювання з топографо-геодезичного плану Чернігівська область використовується для підключення до Електромереж “Чернігівобленерго” та “Укрзалізниці”.  Даний документ, є одним з обов’язкових, картографічних матеріалів серед повного пакету необхідних документів, які необхідно подати для отримання Технічних умов на приєднання до Електромереж.

Викопіювання з топографо-геодезичного плану являє з себе топографо-геодезичний план виконаний в масштабі М 1:2 000 або М 1:500 (1:1000, 1:10 000).

Викопіювання з топографо-геодезичного плану в обов’язковому порядку повинно містити інформації про:

 1. Місцерозташування електроустановки відносно земельної ділянки;
 2. Місцерозташування земельної ділянки або прогнозованої точки приєднання відносно населеного пункту з обов’язковим зазначенням назв вулиць та нумерації електричних опор;
 3. Місцерозташування інших комунікацій – Газ, Зв’язок, Електромережі,  Каналізація, Водопровід тощо. Комунікації відображаються  на плані, якщо вони мають вихід на земну поверхню. Найважливішою з комунікацій для данного документу є Електромережі того балансоутримувача до якого Ви приєднуєтесь (“Чернігівобленерго” або “Укрзалізниця”).
 4. Координатну сітку із зазначенням сторін світу “Північ-Південь”;

Важливо: Викопіювання з топографо-геодезичного плану повинно подаватися разом з “Ситуаційним планом”.

Вартість послуги “Викопіювання з топографо-геодезичного плану + Ситуаційний план” складає від 3 500 грн, залежить від площі земельної ділянки, рівня забудови території навколо нього, рельєфу місцевості, виду використання земельної ділянки (приватна ділянка, виробництво і т.д.). Період виконання 3-5 днів.

Замовити  послугу Викопіювання з топографо-геодезичного плану для підключення до Електромереж Ви можете за тел. 097-603-23-51 або 066-665-84-48.

Ми в Facebook та Instagram 

м. Київ, вул. Саксаганського, 131а оф./кв. 5 (50°26’34.6″N 30°29’50.3″E 50.442945, 30.497293)

 

УНІКАЛЬНІ ПЕРЕВАГИ ДЛЯ ВАС:

 

 • Гарантія прийому документів.  Ми в повному обсязі розуміємо вимоги “Чернігівобленерго” і “Укрзалізниці” і фінансово гарантуємо прийом виготовлених нами документів;
 • Офіційний договір, можливість безготівкової оплати. Ми вітаємо укладення договору і безготівковий розрахунок це спрощує взаємини між нами. Ви гарантовано отримуєте якісну послугу а ми оплату;
 • Обов’язковий виїзд.  Ми обов’язково здійснюємо виїзд на місцевість і проводимо необхідні геодезичні вимірювання. Це дозволяє гарантувати високу якість робіт;
 •  Викопіювання – увага до деталей.  “Викопіювання з топографо-геодезичного плану масштабу 1:2000 є достатньо дрібним масштабом для забудованих території, тому деякі геодезисти користуючись цим спрощують собі роботу та Невказують на плані  багато важливих речей. Ми в обов’язковому порядку вказуємо на плані нумерацію електричних опор та підстанцій, вказуємо наявність трансформаторів та рівень потужності ліній. Окремим кольором зазначаємо місце прогнозованої точки приєднання до електромереж. Більш детально з вимогами до даного документу Ви можете дізнатися перейшовши за посиланням: “Ситуаційний план – вимоги””;
 • Ситуаційний планвідповідно до ДБН. Ситуаційний план масштабу 1:500 по факту є топографо-геодезичною зйомкою масштабу 1:500, тому його виконання відповідно до Державних будівельних норм є нашим правилом в роботі. При зміні назви даного документу його також можна використовувати для отримання містобудівних умов та обмежень на початку будівництва, для проектування будівель та споруд, для підключення комунікацій тощо;
 • Застосування Безпілотників.  У деяких випадках для виготовлення ситуаційного плану та викопіювання застосовуються безпілотні літальні апарати. Така техніка покращує якість виконуваних робіт;
 • Ліцензія геодезистів.  Наявність ліцензії (сертифікату) геодезиста обов’язкова вимога до картографічних матеріалів, що подаються. Роботу виконує сертифікований інженер-геодезист сертифікат № 010115 виданий 16.05.2013р. Свідоцтво про підвищення кваліфікації № ІЗ 02070743/000103-17 від 23.02.17;

Замовити  послугу Викопіювання з топографо-геодезичного плану для підключення до Електромереж Ви можете за тел. 097-603-23-51 або 066-665-84-48.

Ми в Facebook та Instagram 

м. Київ, вул. Саксаганського, 131а оф./кв. 5 (50°26’34.6″N 30°29’50.3″E 50.442945, 30.497293)

Необхідні документи:

 • Копія право власності на земельну ділянку;
 • Технічний паспорт на домоволодіння;
 • Адреса об’єкту або кадастровий номер;
Викопіювання з топографо-геодезичного плану Чернігівська область

Викопіювання з топографо-геодезичного плану Чернігівська область

 

Виконане нами Викопіювання з топографо-геодезичного плану повністю відповідає вимогам Чернігівобленерго, Укрзалізниці та їх підрозділам. Документ передається замовнику в паперовому та електронному вигляді  також до виконаної роботи додається Ліцензія (Сертефікат) на право виконання такого роду робіт.

Вимоги “Чернігівобленерго” для вказаного документу наведено за посиланням

Контакти Чернігівобленерго наведено за посиланням:

Адреса Інформаційного-консультаційного центру 14000, Україна, м. Чернігів, вул. Гонча, 40

     Контактний телефон: (0462) 654-107

е-mail:consul@energy.cn.ua

Графік роботи ІКЦ:

Понеділок – Четвер: з 8:00 до 17:00

П’ятниця: з 8:00 до 15:45

Перерва: з 12:00 до 12:45

Вихідні: субота, неділя

Замовити  послугу Викопіювання з топографо-геодезичного плану для підключення до Електромереж Ви можете за тел. 097-603-23-51 або 066-665-84-48.

Ми в Facebook та Instagram 

м. Київ, вул. Саксаганського, 131а оф./кв. 5 (50°26’34.6″N 30°29’50.3″E 50.442945, 30.497293)

Замовити “викопіювання та ситуаційний план” доволі легко. Вам необхідно надати нам доступ на земельну ділянку, кадастровий номер або місце розташування на карті Вашого обєкту, ПІБ власника, адресу обєкту, інші важливі на Вашу думку данні стосовно приєднання до електромереж.

Ми виїжджаємо до Вас на обєкт (земельну ділянку)  проводимо необхідні вимірювання, обовязково Вам телефонуємо, підтверджуємо, що ми знаходимось у Вас на ділянці, виміри закінчили, результати роботи Ви зможете отримати в такий то день.

Ми зустрічаємося в офісі або в зручному для Вас і Нас місці. Зручною є послуга відправити “Накладним платежем” Новою Поштою.

На руки Ви отримуєте роботу в двох екземплярах, завірені печаткою копії сертифікату геодезиста, договір, акт виконаних робіт, квитанцію про оплату.

Для Вашої зручності на кожні роботі, договорі, акті, квитанції вказані наші телефони та інші контактні данні, тому Ви завжди маєте можливість звязатися з нами, поставити свої питання або замовити нову послугу, наприклад, топографо-геодезичну зйомку для будівельного паспорту або підключення комунікацій, відновлення меж земельної ділянки, розбивку осей будинку, ландшафтну або подеревну зйомку, оцінку майна.

Нижче наведено приклад Виконання послуги Викопіювання з топографо-геодезичного плану в масштабі 1: 500 и 1:2000.

м. Київ Місцезнаходження на карті міста

вул. Саксаганського, 131а оф./кв. 5 Метро Університет


Наші сертифікати

 

ePaper not found

Викопіювання з топографо-геодезичного плану Чернігівська область – може бути виконане як в місті Чернігові так і в Чернігівській області, найбільш часто послугу замовляють в таких населених пунктах  (Бахмач, Бобровиця, Борзна, Варва,Городня, Ічня, Козелець, Короп, Корюківка, Куликівка, Мена, Ніжин, Новгород-Сіверський, Прилуки, Ріпки, Семенівка, Сновськ, Сосниця, Срібне, Талалаївка, інші.)

ВІДГУКИ КЛІЄНТІВ ПРО НАШУ РОБОТУ:

“Очень быстро,просто и качественно выполнена работа.Даже в облэнерго сказали,что достаточно посмотреть на фамилию исполнителя и не сомневаться в качестве выполнения.Спасибо им огромное,рекомендую всем-без беготни и лишних заморочек Вы получите то,что нужно.” (Ольга 29.09.2016г)

 

“Дякую колектив “Бліц консалтинг” за швидке та якісне виконання робіт по оформленню Ситуаційного плану та Викопіювання, необхідних для стандартного підключення до мережі Харківобленерго. Приємно здивувало неформальне відношення – все було зроблено “по дзвінку”, без передоплати і непотрібних формальностей.
З повагою, Вадим Голіцин(відгук в оригіналі)

 

“Хочу подякувати співробітників компанії “Бліц-консалтинг” за технічно грамотне виконання роботи. Замовляла зйомку для підключення електрики. Зроблено оперативно, документи підготовлені у відповідності з діючими нормативами і вимогами. Дуже задоволена. Бажаю успіхів і процвітання всьому колективу. (Тетяна Шевченко)”. (подивитися відгук в оригіналі)

 

“Роботи виконані в строк,на належному професійному рівні. Окремо хочу відзначити пунктуальність співробітників і приємний тон спілкування. (Анна Атаманенко)”. (подивитися відгук в оригіналі)

 

“Хотілося б відзначити ретельне проведення топографічної розмітки на ділянці домоволодіння за адресою: м. Південний, 1го Травня 71 і на прилеглій території. Це вимагало великої кількості вимірювань відповідних координат місцевості і комунікацій. Результати роботи були прийняті замовником без будь-яких зауважень. (Олександр Шебек)”. (подивитися відгук в оригіналі)

 

“Оперативно, чітко, професійно. Хочу подякувати за оперативне виконання завдання клієнта, зокрема топографічної зйомки, фірму” Бліц-консалтинг “, зокрема Олексія Олійника. Сподіваюся на подальшу співпрацю. Керівник АН” УютСервіс “Максименко М.А.) “. (Подивитися відгук в оригіналі)

 

“Спасибо большое хлопцям з Бліц Консалтинг, робили мені топо-геодезичну зйомку комунікацій (для подачі документів в Харківобленерго) все пройшло відмінно і оперативно. Удачі Вам, буду рекомендувати Вас. (Олег)”. (Подивитися відгук в оригіналі)

 

“Робота виконана на високому рівні і дуже швидко. Приклад іншим. Я дуже задоволений і всім рекомендую. Хлопці так тримати. (Вадим)”. (Подивитися відгук в оригіналі)

 

“Добрий день, Шановні Клієнти. Могли б Ви залишити для нас Відгук про послугу яку Ви отримали.”

Для Вашої зручності наводимо Вам перелік питань які допоможуть Вам у складанні Відгук.

 • чи отримали Ви послугу в повному обсязі;
 • чи отримали Ви послугу в строк;
 • чи комфортно Вам було працювати з нами;
 • що вам сподобалось;
 • які у Вас є зауваження;
 • які у Вас є побажання;
 • чим ми відрізняємося від інших Виконавців;
 • Ви могли б порадити Нас своїм друзям або знайомим;

P.S. З найкращими побажаннями Олексій Олійник.

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

БЛИЦ КОНСАЛТИНГ
Average rating:  
 4 reviews
by Anonymous on БЛИЦ КОНСАЛТИНГ

Делали съемку для Киевобленерго в с. Нове. Понравилось : цена, оперативность, качество, отношения. Компания мне понравилась за мобильность, очень было удобно. Рекомендую (Подивитися оригінал відгука)

by Anonymous on БЛИЦ КОНСАЛТИНГ

Хлопці молодці! Відпрацювали на всі 100%. Зателефонував, домовились. Через день поїхали за 70км і все зробили. Результат отримав через два дні. Оперативно. Рекомендую. (Подивитися оригінал відгука)

by Anonymous on БЛИЦ КОНСАЛТИНГ

Хлопці дуже оперативні та компетентні свою роботу зробили швидко та якісно. Одним словом майстри своєі справи. РЕКОМЕНДУЮ. (Подивитися оригінал відгука)

by Anonymous on БЛИЦ КОНСАЛТИНГ

Спасибо за проделанную работу! Заказывали такие услуги как ситуационный план и выкопировка, геодезию и перепад высот. Сделали всё быстро, качественно и понятно! Спасибо ещё раз будем советовать Вас и обращаться ещё.